Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ


Güvenilir çizgimiz ve ilkeli hareket tarzımızdan hiç taviz vermeden, "Kaliteli Hizmet", "Kaliteli Ürün", "Hızlı Lojistik" ve "Uygun Fiyat denildiğinde otomotiv yedek parça sektörünün önde gelen firmalarından biri olmak ve tüm müşterilerimiz ,tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız için ,bir değer oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ


Otomotiv yedek parça sektöründe, bünyesindeki markalarla ve geliştirdiği ürünlerle, söz sahbi şirket konumuna ulaşmaktır.
Ayrıca otomotiv dışında farklı birçok sektöre ve özel ihtiyaçlara yönelik gazlı amortisör tedariği yapmaktayız. Lütfen özel gazlı amortisör ihtiyaçlarınız için tıklayınız.

Zaman içerisinde ithalat ve fason imalat faaliyetlerimizi geliştirerek ürün çeşidimize ateşleme, enjeksiyon ve elektronik aksamında geliştirdik ve bugün geniş ürün portföyümüzü siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bugün ürün portföyümüz içerisinde Pro Swich Müşürler, Anahtarlar ve Tesisat Soketleri, Euro Espana Kornalar, Rockswell Kapı Kilit Motorları ve Su Fiskiye Motorları, Auto Dallix Kızdırma Röleleri ve Yeşil Polen Filtreleri bulunmaktadır.

Bunun dışında HELLUX Ateşleme Bobinleri ve Sensör çeşitleri, FAE Müşür çeşitleri, VERNET müşür ve termostat çeşitleri, FACET Müşür ve Sensör çeşitleri, ERA elektronik aksamları (SIEMENS VDO, BOUGICORD, MAGNETTI MARELLI, VALEO, BOSCH), OLYMPIC bobin, distribütör kapakları ve sensörleri, SEIM su fiskiye motorları, GATE kalorifer ve fan motor rezistansları ürün portföyümüzün bel kemiğini oluşturmaktadır.

Hedefimiz, ürün çeşidimizi elektrik ve elektronik konusunda orijinal, orijinal muadili ve kaliteli yan sanayii ile geliştirmektir.