Hakkımızda

Ekim Ticaret 2003 yılında ortağı olduğu fabrikaların imalatlarının yurtiçine satışı amacı ile kurulmuştur.

İmalatlarımız olan gazlı amortisörler ve buji kablolarını tüm araç gruplarına (Yerli, Avrupa, Japon) yönenlik olarak imal etmekteyiz. Tuff Support, amortisör markamız, Hellux ise buji kablosu markamız olup toptan bazda satışını yapmaktayız.


Ayrıca otomotiv dışında farklı birçok sektöre ve özel ihtiyaçlara yönelik gazlı amortisör tedariği yapmaktayız. Lütfen özel gazlı amortisör ihtiyaçlarınız için tıklayınız.

Zaman içerisinde ithalat ve fason imalat faaliyetlerimizi geliştirerek ürün çeşidimize ateşleme, enjeksiyon ve elektronik aksamında geliştirdik ve bugün geniş ürün portföyümüzü siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Bugün ürün portföyümüz içerisinde Pro Swich Müşürler, Anahtarlar ve Tesisat Soketleri, Euro Espana Kornalar, Rockswell Kapı Kilit Motorları ve Su Fiskiye Motorları, Auto Dallix Kızdırma Röleleri ve Yeşil Polen Filtreleri bulunmaktadır.

Bunun dışında HELLUX Ateşleme Bobinleri ve Sensör çeşitleri, FAE Müşür çeşitleri, VERNET müşür ve termostat çeşitleri, FACET Müşür ve Sensör çeşitleri, ERA elektronik aksamları (SIEMENS VDO, BOUGICORD, MAGNETTI MARELLI, VALEO, BOSCH), OLYMPIC bobin, distribütör kapakları ve sensörleri, SEIM su fiskiye motorları, GATE kalorifer ve fan motor rezistansları ürün portföyümüzün bel kemiğini oluşturmaktadır.

Hedefimiz, ürün çeşidimizi elektrik ve elektronik konusunda orijinal, orijinal muadili ve kaliteli yan sanayii ile geliştirmektir.